Tabela Nedir ?

Tabela; firmaların bilinirliğini artırmak, reklam ve tanıtımlarını yapmak için kullanılan materyallere denir. Yapımında birçok malzeme kullanılan tabelanın görsel olarak göze hoş gelen ve insanları cezbeden birçok çeşitleri mevcuttur.

 

 

                                     Tabelanın Avantajları

Tabela daha çok dikkat çekme ve yönlendirme amacıyla kullanılan bir araçtır. Bazen kamusal alanlarda bazen de özel organizasyonlarda insanları yönlendirmek amaçlı kullanılmaktadır. Böylece insanlar gitmek istedikleri yere sadece tabelaları izleyerek varabilmektedir. Bu amacı dışında ise tabela, reklam yapmak için ticari kuruluşlar tarafından kullanılmaktadır. Ticari veya sosyal kurumların hapsinde bir reklam tabelası bulunur. Hatta devlet adına alınan tabela reklam vergisi ücret kalemi bile vardır. Her sene şirket sahibinden tahsil edilir.

                                           Tabela Çeşitleri

Tabela kullanmanın size sağladığı pek çok avantaj vardır. Bu avantajları yakalamak istediğinizde hangi tabela çeşidini kullanmanız gerektiğine bir göz atmanız gerekir. Aşağıda hangi tabela çeşitlerini kullanabileceğinize göz atabilirsiniz.

Germe Vinil Tabela

Maliyet bakımından oldukça ayrıcalıklı bir seçenek olan Germe Vinil Tabela ile siz de görsel anlamda kusursuz bir sonuca ulaşabileceksiniz.

Alüminyum Kutu Harf

Kutu harf tabela, alüminyumdan üretilen kutu şeklindeki harflerin oluşması ile kusursuz bir reklam tanıtım malzemesi elde edilmesini sağlar. Özellikle görsel anlamda oldukça avantajlı olan bu ürün maliyet bakımından bir nebze yüksek bütçe gerektirmektedir.

Kompozit Oyma Tabela

Kompozit oyma tabela, yazıların oyulması ve arkasından renkli bir pleksinin kullanılması ile ortaya çıkan seçeneklerdendir. Görsel olarak çok kaliteli olan kompozit oyma tabela ile siz de en kaliteli çözümlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Krom Harf

Krom harf, tekli harflerin kromdan imal edilmesi ile birlikte yan yana dizilmesi sonrasında oluşturulan bir tabela çeşididir.

Kutu Harf Tabela

Çok tercih edilen seçeneklerden bir tanesi olan kutu harf tabela ile siz de beklentilerinize cevap verebilirsiniz.

Pleksi Kutu Tabela

Pleksi kutu tabela, pleksiden imal edilen oldukça özel seçeneklerden bir tanesidir. Görsel anlamda olduğu kadar kullanışlılık bakımından da dikkat çeken pleksi tabelalardan bir tanesine sahip olabileceksiniz. Ostim Etiket ile beklentilerinize cevap verebilirsiniz. Siz de hemen en özel seçeneklerden yararlanmaya başlayabilirsiniz.